حضور برهان در نمایشگاه ایران تراکنش

حضور برهان در نمایشگاه تراکنش ایران

حضور برهان در نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی مدیر عامل مجموعه در نشست تخصصی هویت دیجیتال همراه است. نمایشگاه تراکنش ایران (ITE) رویدادی تخصصی، فناورانه، B2B و B2G است. این رخداد بزرگ فناورانه مکانی برای تعامل، همکاری و گفتگوی فعالان صنعت بانکداری، کارت‌ و پرداخت، فین‌تک، بیمه، شهر هوشمند و MNOها است.

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران روزهای ۲۳ و ۲۴ دی‌ ماه در هتل اسپیناس پالاس با رعایت پروتکل‌های ویژه بهداشتی برای این رویداد و همچنین دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد. موضوعاتی همچون نئوبانک‌ها، کیف الکترونیکی ‌پول، هویت دیجیتال، نسل جدید کربنکینگ و تحول دیجیتال، چالش بورسی شدن استارتاپ‌ها و خلاء‌های نوآوری در صنعت بانکداری و پرداخت در این همایش به بحث گذاشته می‌شود.

بیشتر بخوانید: احراز هویت مبتنی بر ریسک در بانکداری دیجیتال

در دو روز برگزاری این رویداد این شش عنوان تخصصی با حضور مدیران و متخصصان بحث و بررسی می‌شوند. عناوین شش‌گانه بر اساس دغدغه‌های روز صنعت و نظرسنجی از متخصصان انتخاب شده و مباحث به صورت حضوری – مجازی (پخش زنده) ارائه می‌شوند.

هویت دیجیتال در محوریت ایران تراکنش

کارگاه‌های معرفی محصول، نشست‌های تخصصی، پاویون شرکت شاپرک برای شرکت‌های PSP، پرداخت‌یاران، پرداخت‌بانان و پرداخت‌سازان، جشنواره چهره‌های ماندگار و نشست‌های B2B برای مدیران صنعت بانکداری، مالی و پرداخت از بخش‌های مختلف این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی و پرداخت است.

حضور برهان در نمایشگاه ایران تراکنش

شتاب بالای حرکت به سمت سیستم‌های مالی دیجیتال و همراهی سیستم‌های هویت دیجیتال با این روند موجب شده است تا نهادها و مؤسسات مالی که از سیستم‌های هویت دیجیتال به منظور تأیید هویت مشتری برای دسترسی به حساب کاربری استفاده می‌کنند در کنار به کارگیری رویکردهای مبتنی بر ریسک برای شناسایی و ارزیابی اطلاعات مشتریان به سمت استفاده از مؤلفه‌های احراز هویت سیستم‌های هویت دیجیتال گرایش پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:کرونا و فرصت هویت دیجیتال برای بانک‌ها

احراز هویت موفقیت‌آمیز یک مشتری ثبت شده توسط یک موجودیت مقررات‌گذاری شده موجب شکل‌گیری اطمینان بر مبنای سنجش ریسک در مورد هویت مشتری می‌شود. این اهمیت باعث قرارگیری هویت دیجیتال در میان محورهای نمایشگاه تراکنش ایران ۲۰۲۰ شده است.

شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) اولین مجموعه تخصصی بررسی و تحلیل موضوعات راهبردی و معماری هویت دیجیتال و مدیریت هویت و دسترسی در کشور است. دکتر هاتف رسولی به عنوان مدیر عامل برهان در نشست تخصصی هویت دیجیتال ششمین نمایشگاه تراکنش ایران حضور خواهد داشت. شرکت داده‌ورزی سداد اسپانسرینگ نشست تخصصی هویت دیجیتال در ITE را بر عهده دارد.

نشست تخصصی هویت دیجیتال

شرایط حضور مجازی

امسال بخش‌های مختلف  ITE 2020 بر بستر مجازی و به‌صورت پخش زنده در دسترس فعالان و کارشناسان صنعت بانکی، مالی و پرداخت است. سایت‌های فابانیوز و نمایشگاه تراکنش ایران (ITE)، صفحه اینستاگرام و کانال آپارات مرکز فابا و همچنین تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل و شبکه تلویزیونی ایران کالا بخش‌های مختلف ششمین نمایشگاه تراکنش ایران را به‌صورت زنده پوشش خواهند داد.

حضور مجازی در ایران تراکنش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *