حضور برهان در همایش معماری سازمانی

حضور برهان در همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی

همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی با توجه به استمرار فعاليت‌های انجام گرفته درخصوص تدوين چارچوب ملی معماری سازمانی و مدل‌های مرجع آن به صورت سالانه برگزار می‌شود. چهارمین دوره این همایش با برگزاری نشست‌های تخصصی پیرامون تحولات نوین معماری سازمانی در روزهای 21 و 22 آبان‌ماه به میزبانی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این دوره از همایش با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

حضور برهان در همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی

شرکت برهان با توجه به مدل‌های مرجع تدوین شده در چارچوب ملی معماری سازمانی، مقاله ارائه مدل مرجع پیشنهادی برای معماری مدیریت هویت و دسترسی در سازمان‌ها را به چهارمین دوره این همایش ارسال کرد. در این مقاله مدل مرجع اختصاصی شرکت برهان برای توسعه سیستم‌های مدیریت هویت و دسترسی در سازمان‌ها توضیح داده شده است. مقاله ارسال شده با تأیید هیئت داوران در ردیف مقالات پذیرفته شده برای ارائه در نشست اصلی همایش قرار گرفته است. این نشست با ریاست آقای دکتر اسلام ناظمی از ساعت 10 تا 12:15 روز پنج‌شنبه مورخ 22 آبان ماه برگزار خواهد شد. آقای دکتر هاتف رسولی به عنوان مدیر عامل شرکت برهان در این نشست حضور خواهند داشت. این نشست به صورت مجازی برگزار می‌شود و از طریق پلتفرم همایش به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.

 

ارائه مدل مرجع پیشنهادی برای معماری مدیریت هویت و دسترسی در سازمان‌ها | چهارمین همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی | دکتر هاتف رسولی | پنج‌شنبه 22 آبان‌ماه – ساعت 10 تا 12:15

 

حضور برهان در همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی