هویت دیجیتال و ویروس کرونا

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش

انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی «یازدهمین کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش» را به صورت مجازی در تاریخ 2 و 3 دی ماه، با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ی زمینه‌های مطرح در کنفرانس، با تمرکز بر زمینه‌های نو و کاربردهای آن برگزار می‌کنند. حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش با سخنرانی دکتر هاتف رسولی به عنوان مدیر عامل مجموعه در کارگاه «تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا» همراه شده است.

تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش

تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا

برای این دوره از کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی پیرامون موضوعات محوری کنفرانس پیش‌بینی شده است. در کارگاهی که با عنوان «تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا» برگزار خواهد شد دکتر هاتف رسولی به عنوان سخنران اصلی حضور خواهد داشت. توضیحات ارائه شده در مورد معرفی این کارگاه را در ادامه مرور می‌کنیم:

هویت دیجیتال و ویروس کرونا تاثیر دوسویه بر هم داشته‌اند. از سویی مدیریت هویت دیجیتال به عنوان یک راهکار راهبردی و مهم در جهت کنترل این بیماری مورد استفاده قرار گرفته است و از سویی دیگر نوآوری‌ها، پیشرفت‌ها و چالش‌های قابل توجهی در حوزه هویت دیجیتال اتفاق افتاده که ناشی از این بیماری بوده است. از سویی دیگر پیش بینی روندهای فناوری در سال‌های آینده از این بیماری متاثر شده است. در عین حال، ردپای هویت دیجیتال بنا به دو دلیل بیش از پیش در این روندها دیده می‌شود. یکی اینکه با گسترش و پیچیدگی فضای سایبری و پیشرفت فناوری، چالش‌های هویت دیجیتال نیز افزایش می‌یابد و دوم اینکه با گسترش شیوع ویروس کرونا و حذف حضور فیزیکی، هویت دیجیتال کلید طلایی تداوم کسب‌وکارها و ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان‌ها در فضای سایبر است.

بیشتر بخوانید: تحلیلی بر تاثیرات متقابل ویروس کرونا و هویت دیجیتال

سرفصل‌های کارگاه

در این کارگاه سرفصل‌های زیر پوشش داده خواهند شد:

    • هویت دیجیتال چیست؟
    • چالش های هویت دیجیتال
    • بررسی تاثیرات ویروس کرونا بر هویت دیجیتال
    • بررسی تاثیرات هویت دیجیتال بر ویروس کرونا
    • تحلیل فناوری‌های نوظهور با رویکرد هویت دیجیتال
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *