شماره ششم فصلنامه هویت دیجیتال

شماره ششم فصلنامه هویت دیجیتال

شماره ششم فصلنامه هویت دیجیتال با محوریت هویت دیجیتال و بانکداری و  مباحثی پیرامون ویروس کرونا، چالش‌ها، راهکارها و اثرات متقابل آن بر هویت دیجیتال طرح‌ریزی و تهیه شده است.

شماره ششم فصلنامه هویت دیجیتال

مروری بر محتوای فصلنامه هویت دیجیتال

سرمقاله این شماره از فصلنامه که به قلم دکتر هاتف رسولی نگارش شده است، اقتباسی از مقاله‌ای با عنوان اثرات متقابل ویروس کرونا و هویت دیجیتال است که به تازگی به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به مباحث تکمیلی در باب مدیریت هویت و فرآیندهای آن پرداخته شده است. این شماره فصلنامه هویت دیجیتال در بخش چالش‌های هویت دیجیتال، حریم خصوصی در صنعت بانکداری و در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، چالش‌های بکارگیری رمز پویا در صنعت بانکداری را بررسی نموده است. همچنین در سایر بخش‌های فصلنامه مباحثی همچون: مدیریت هویت دیجیتال در صنعت بانکداری، گزارشی از کنفرانس Know Identity، فناوری‌های معرفی شده در نمایشگاه CES 2020، بررسی راه حل شرکت oKta، شورای عالی مشورتی هویت برای توسعه ID4D، بررسی رویکردهای نوین با ویروس کرونا و ضرورت‌های هویت دیجیتال در بانکداری، بررسی استاندارد OAuth و بررسی وب‌سایت PYMNTS.COM ارائه شده است.

بررسی شرکت‌های داخلی در فصلنامه هویت دیجیتال

بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی که از شماره قبل به محتوای فصلنامه اضافه شده است به بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی به ‌صورت بی‌طرفانه می‌پردازد و در این شماره از فصلنامه هویت دیجیتال به ‌عنوان دومین شرکت، به بررسی راه‌حل داخلیِ پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی پرداخته است. توضیحات تکمیلی پیرامون این محصول را می‌توانید در شماره ششم فصلنامه هویت دیجیتال مشاهده نمایید.

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.