شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال

شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال با محوریت هویت دیجیتال و بانکداری برای فصل تابستان سال ۱۳۹۹ طرح‌ریزی و تهیه شده است.

مروری بر محتوای فصلنامه هویت دیجیتال

سرمقاله شماره هشتم با موضوع توسعه زیست‌بوم هویت دیجیتال در نظام بانکداری کشور به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به مباحث مربوط به چرخه عمر هویت و عناصر پشتیبان آن پرداخته شده است.

 

شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال

این شماره از فصلنامه در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، چالش‌های هویت دیجیتال و بانکداری را بررسی نموده است. همچنین در سایر بخش‌های فصلنامه مباحثی همچون: ضرورت توجه به هویت دیجیتال در صنعت بانکداری و پرداخت، اهمیت دوره‌های آموزشی هویت دیجیتال، گزارشی از کنفرانس هویت دیجیتال و بازار خدمات بانکی، مالی و بیمه، جدیدترین فناوری پرداخت‌های خرد با عنوان (Amazon One)، بررسی راهکار خارجی BankID به‌عنوان راهکاری در حوزه هویت دیجیتال و بانکداری و همچنین بررسی موسسه مالی بین‌المللی IIF و اسناد هویتی مرتبط با این موسسه ارائه شده است.

 شماره‌های بیشتر: شماره هفتم فصلنامه هویت دیجیتال

بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی

بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی از شماره پنجم به محتوای فصلنامه اضافه شده است. شرکت برهان در این بخش به بررسی بی‌طرفانه شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی می‌پردازد. در این شماره به ‌بررسی راهکار شناسایی مشتری ققنوس پرداخته شده است. ققنوس یک راه‌حل داخلی برای شناسایی مشتری در سیستم بانکی بر پایه توکن KYC و در بستر دفتر کل توزیع شده است. توضیحات تکمیلی پیرامون این سامانه را می‌توانید در این شماره از فصلنامه مطالعه نمایید.

 

 

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *