فصلنامه هویت دیجیتال شماره سوم بهار 98

شماره سوم فصلنامه هویت دیجیتال

فصلنامه هویت دیجیتال شماره سوم بهار 98

شماره سوم فصلنامه هویت دیجیتال که حاصل تلاش مرکز تحقیقات راهبردی هویت دیجیتال شرکت متیران است از بخش‌های متنوعی از جمله واژه نامه اصطلاحات هویت دیجیتال، چالش ها و موضوعات جذاب این حوزه، اخبار جدید، رویدادها، استانداردهای بین المللی، راه‌حل‌های شرکت‌های معتبر نرم‌افزاری، اسناد راهبردی و حوزه‌های آکادمیک در حوزه هویت دیجیتال تشکیل شده است. یکی از مهمترین اهدافی که این نشریه دنبال می‌کند آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه هویت دیجیتال است. مخاطب این مجلد کلیه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و امنیتی در سازمان‌های خصوصی و بالاخص دولتی هستند. امروزه جایگاه ها و نقش‌های سازمانی جدیدی مانند افسر ارشد هویت در حوزه هویت دیجیتال در سازمان‌ها تعریف می‌شود که کارکنان این سازمان‌ها را بیش از پیش با مدیریت هویت دیجیتال عجین کرده است. هدف غایی آن است که جایگاه و اهمیت احراز هویت دیجیتال در تامین امنیت سایبری بیش از پیش روشن شود و در این زمینه گام‌های راهبردی و اجرایی مناسبی برداشته شود.

بیشتر بخوانید: ضرورت شکل‌گیری اکوسیستم هویت دیجیتال

سرفصل‌های فصل‌نامه

فصلنامه هویت دیجیتال از بخش‌های متنوعی از جمله واژه‌نامه هویت دیجیتال، چالش‌ها و مخاطرات، اخبار جدید، رویدادها، استانداردهای بین‌المللی، راه‌حل‌های شرکت‌های معتبر نرم‌افزاری، اسناد راهبردی و حوزه‌های آکادمیک در حوزه هویت دیجیتال تشکیل شده است. یکی از مهم‌ترین اهدافی که این فصلنامه دنبال می‌کند آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه هویت دیجیتال است. مخاطب این مجلد کلیه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و امنیتی در سازمان‌های دولتی و خصوصی هستند. امروزه جایگاه و نقش‌های سازمانی جدیدی مانند افسر ارشد هویت در حوزه هویت دیجیتال در سازمان‌ها تعریف می‌شود که کارکنان این سازمان‌ها را بیش از پیش با مدیریت هویت دیجیتال عجین کرده است. هدف نهایی آن است که جایگاه و اهمیت احراز هویت دیجیتال در تامین امنیت سایبری بیش از پیش روشن شود و در این زمینه گام‌های راهبردی و اجرایی مناسبی برداشته شود.

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.